سفارش سئو و ارتقاء رتبه در گوگل

استراتژی سئو

سئو کار حرفه ای، شخصی است که بر اساس توصیه های گوگل خدمات سئو را انجام دهد و از روش های خلاف قواعد گوگل استفاده نکند. افرادی که این گونه عمل می کنند دید درازمدت به پروژه سئو دارند و برای مشتری توضیح می دهند که سئو یک فرآیند درازمدت و طولانی است و در کوتاه مدت نمی توان نتیجه مناسب و حرفه ای کسب کرد.

سئو تکنیکال

تکنیکال در لغت به معنای فنی میباشد و سئو تکنیکال در واقع به معنی بهینه سازی فنی سایت برای موتورهای جستجو است. بنا بر اظهارات سایت yoast ، به عنوان معروف ترین ابزار بررسی و بهینه سازی سئو در وردپرس، SEO technical به معنی ارتقاء جنبه های فنی یک وب سایت به منظور افزایش رتبه های آن در موتورهای جستجو میباشد.

ON & OFF PAGE SEO

سئو on page به ترفندهایی گفته می شود که روی صفحات داخلی، با هدف بهتر دیده شدن در صفحات نتایج جستجو انجام می‌دهیم. اما در آن سو off page seo را داریم که آف پیج شامل اقدامات و تغییراتی است که خارج از مرزهای سایت، صورت می‌پذیرند. تمامی مواردی که خارج یک سایت بررسی می‌شوند و بر روی جایگاه آن در موتورهای جستجو مانند Bing، Google، و … اثر می گذارند.

افزایش رتبه

تنها با رعایت نکات کلیدی در سئو می توانید رتبه یک یا صفحه اول گوگل را به چنگ بیاورید ، سئو یک پروسه ادامه دار در سایت هست ، یک عضو حیاتی برای سایت شما که باعث ادامه فروش ، بازدید کننده بیشتر و یا ارائه خدمات شما می شود ، ما در یک اکادمی با بکارگیری بهترین و جدیدترین متد روز دنیا در زمینه سئو می توانیم شما را به صفحه اول گوگل ببریم و در آنجا ماندگار شوید.

چرا باید سایت خودمان را سئو کنیم؟

سئو و افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید

با سئو می توانید هزاران و حتی میلیون ها بازدید را از گوگل دریافت کنید و بازدید کننده بیشتر باعث رشد وبسایت شما می شود.

یکی از بهترین روش‌هایی که باعث افزایش بازدید سایت می‌شود، ویرایش محتوای قدیمی است. بی‌شک تا امروز محتوای زیادی منتشر کرده‌اید که هرکدام بازخورد خودشان را داشته‌اند و حالا برخی از آنها ظرفیت به‌روزرسانی را دارند. اولین گام برای به‌روزرسانی محتوای قدیمی این است که ببینیم کدام محتوا ظرفیت بهتر شده و تازه‌سازی را دارد.

سئو و افزایش فروش سایت

افزایش فروش

اگر به دنبال فروش بیشتر هستید معجزه سئو را دست کم نگیرید!

سئو یکی از بهترین روش های بازاریابی در سال 2023 شناخته شده است، شما نیز می توانید با سایت خود از همین امروز فروش آنلاین را تجربه کنید.

اگر میخواهید محصول خودتان را بصورت آنلاین به فروش بگذارید سئو  یک روش دائمی و با بازدهی بالا هست که بصورت شبانه روزی محصولات  شما  را به فروش می رساند.

اگر سایتی  ندارید می توانید همین الان سفارش طراحی سایت بدهید و کمتر از 5 روز صاحب وب سایت خود شوید!

افزایش ارائه خدمات با سئو

افزایش ارائه خدمات

 خدماتی برای ارائه دارید؟ میخواهید بصورت تخصصی  در حوزه خودتون در گوگل دیده شوید و افراد مختلف از خدمات شما استفاده کنند؟ 

بهترین راهکار سئو می باشد ، با استفاده از علم سئو میتوانید خدمات خودتون رو در یک شهر خاص یا در یک منطقه خاص به مشتریان ارائه بدید، 

سئو باعث برند شدن شما در سطح اینترنت می شود، و روزانه هزاران بار مشتری ها به سایت شما هدایت شده و از خدمات شما استفاده میکنند.

رتبه یک گوگل شویم؟

سبقت گرفتن از رقبا

اگر تا به امروز آشنایی با سئو و روش های رتبه گیری در گوگل نداشتید ، امروز بهترین زمان برای سئو سایت شما است چرا که شما از رقبای خود یک سظح بالاتر هستید و حالا میدونید که چطوری میشه در اینترنت به رتبه های یک گوگل دست پیدا کرد.

 هر چه زودتر اقدام به سئو سایت خودتون کنید باعث پیشرفت سریع در حوزه کاری خودتون می شوید.

هر روز سایت های زیادی در اینترنت ساخته میشن ولی تنها دلیلی که باعث میشه خاص بشن این هست که سئو بهتری نسبت به بقیه دارن و در نتیجه رتبه بهتری نیز میگیرن.

 

مشاوره و سفارش سئو سایت

منتظر شما هستیم…